Detaylı Bilgi

Tüm temalarda son teknoloji kullanılmış olup, arama motorları için optimizasyonlar yapılmıştır.

Tüm temalar mobil, tablet, bilgisayar gibi farklı çözünürlüklerde tam uyumlu çalışmaktadır.

Tüm temalar için ortak bir yönetim paneli yazılmış olup, yönetim paneli her temaya göre farklılıklar göstermektedir.

Yönetim panelimiz dahi mobil, tablet, pc uyumludur. Web sitenizde dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz.

Web sitenizin bakımı, güvenliği, yedeklemeleri tarafımıza aittir.

Temalarımızda teknoloji olarak; Bootstrap,Jquery & Angular JS, PHP - MySQL & .NET - MSSQL, HTML5, CSS3 gibi son teknolojiler kullanılmıştır.

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile internet sitesi nedizayn.com (Gizlilik politikasında “nedizayn.com” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların nedizayn.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

nedizayn.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

nedizayn.com, kişisel bilgilerin ve nedizayn.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. nedizayn.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, nedizayn.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, nedizayn.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, nedizayn.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler nedizayn.com tarafından da güncellenebilecektir.

nedizayn.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi nedizayn.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

nedizayn.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

nedizayn.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, nedizayn.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanım Koşulları

Bu SİTE'de sunulan web sitesi hizmetleri nedizayn adına nedizayn (bundan böyle kısaca "nedizayn" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve SİTE'nin yasal sahibi nedizayn olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi nedizayn 'a aittir.

İşbu kullanım koşullarını nedizayn gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak SİTE'de yayınlanacak ve yayın tarihten itibaren geçerli olacaktır.

SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, nedizayn tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

nedizayn, bu SİTE' de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
İnşaat Hazır Site + Yönetim Paneli (3000 TL)

Bu hazır site birlikte sizlere kolayca yönetebileceğiniz bir yönetim paneli hediye ediyoruz. Yönetim panelinizden hazır sitenizde dilediğiniz gibi tüm sayfalarınızı yönetebilirsiniz. 

Takıldığınız her noktada uzman teknik ekibimiz sizlere yardımcı olacaklardır. E-Posta hesaplarınızın kurulumları tarafımızdan yapılacaktır. Tüm güvenlik önlemleri ve yedeklemeler tarafımızda aittir.

Sunucunuzu Seçin

BAŞLANGIÇ

1 GB DİSK ALANI SINIRSIZ TRAFİK 5 ADET E-POSTA ADRESİ AYLIK YEDEKLEME
TL0/yıl

STANDART

5 GB DİSK ALANI SINIRSIZ TRAFİK 20 ADET E-POSTA ADRESİ 15 GÜNLÜK YEDEKLEME ÜCRETSİZ SSL
TL499/yıl

KURUMSAL

10 GB DİSK ALANI SINIRSIZ TRAFİK SINIRSIZ E-POSTA ADRESİ HAFTALIK YEDEKLEME ÜCRETSİZ SSL
TL849/yıl

Bakım ve Editörlük Anlaşmanızı Belirleyin

BAŞLANGIÇ

Yönetim Paneli Eğitimi E-Posta Hesapları Kurulumu Teknik ve Uzaktan Destek
TL0/yıl

EKONOMİK

Yönetim Paneli Eğitimi 10 Adet İçerik Girişi E-Posta Hesapları Kurulumu Arama Motorlarına Kayıt Haritalara Kayıt Google Analatik Kaydı Teknik ve Uzaktan Destek
TL599/yıl

ÖNERİLEN

Yönetim Paneli Eğitimi 50 Adet İçerik Girişi E-Posta Hesapları Kurulumu SEO Analiz Raporları Arama Motorlarına Kayıt Haritalara Kayıt Google Analatik Kaydı Google Adwords Kaydı Teknik ve Uzaktan Destek
TL999/yıl
Güvenlik Kodu